“Nakarmić Swoje Demony-Starożytna Wiedza Rozwiązywania Wewnętrznego Konfliktu” Lama Tsultrim Allione

W Warszawie będzie miał po raz pierwszy niezwykły kurs ze znaną na świecie Kobietą Lamą – Tsultrim Allione, która w oparciu o wschodnie mądrości stworzyła wyjątkową i bardzo skuteczną metodę radzenia sobie z wewnętrznymi konfliktami stosowaną niezależnie od tradycji czy religii przez psychologów, psychoterapeutów, lekarzy i doradców życiowych na całym świecie, ale przede wszystkim dzięki stosowaniu tej metody każdy może stać się swoim najlepszym terapeutą!

Zamień swoje demony we własną MOC!

Kurs “Nakarmić Swoje Demony™”
Pierwszy raz w Polsce!
Lama Tsultim Allione
4 listopada 2014 w Warszawie

ULOTKI1

JEDNODNIOWY WARSZTAT z Lamą Tsultrim Allione (cenioną na świecie nauczycielką tantry tybetańskiej i jego zachodnich metod, autorką książki “Nakarmić Swoje Demony” oraz przełomowej książki “Kobiety Mądrości”)

“NAKARMIĆ SWOJE DEMONY –Starożytna Wiedza Rozwiązywania Wewnętrznego Konfliktu”

4.11.2014 (wtorek) godz. 10-17  (z przerwą)

Sięgająca swoich źródeł w starożytnej wschodniej praktyce, metoda “Nakarmić Swoje Demony”  została stworzona przez Lamę Tsultrim Allione dla potrzeb zachodniego świata. Dzięki praktykowaniu tej metody możemy dokonać wewnętrznej transformacji. Obdarzając współczuciem i zrozumieniem swoje własne „demony” zamiast toczenia przeciwko nim niezliczonych wojen możemy w niezwykle skuteczny sposób poradzić sobie z wieloma osobistymi problemami takimi jak: wszelkie konflikty wewnętrzne, uzależnienia, choroby psychiczne i fizyczne, lęki, zazdrość, złość, depresja, konflikty w związkach oraz z wszelkimi trudnymi emocjami etc. W pięciu prostych krokach po nadaniu formy naszym „demonom”, sposobem pełnym akceptacji i troski przemieniamy je we wspierające nas siły, uzyskując w ten sposób dostęp do naszych wewnętrznych skarbów.

Rewolucyjność tej metody wynika z połączenia mądrości buddyzmu tybetańskiego, a szczególnie z nauk jogini Maczig Labdron, ze współczesną psychologią i psychoterapią, przede wszystkim z psychologią C.G. Junga.

Jest to metoda stosowana przez profesjonalnych psychoterapeutów, psychologów, lekarzy i doradców życiowych. Co najważniejsze, dzięki niej każdy może stać się swoim własnym najskuteczniejszym terapeutą!

Zamiast walczyć ze swoimi „demonami”, karmimy je i dzięki temu jesteśmy w stanie wyprowadzić nasz cień na światło świadomości i odzyskać skarby, jakie nam odebrał” – Lama Tsultrim Allione

Nie stajemy się oświeceni wyobrażając sobie światło, lecz czyniąc ciemność świadomą.
– C.G. Jung

Miejsce: Warszawa, ul. Nowy Świat 72, Pałac Staszica, Sala Lustrzana

Zgłoszenia: przez formularz rejestracyjny: TU

Opłata za retrit: 290 zł. Możliwe zniżki. Nr konta zostanie podany po zgłoszeniu. ​ ​ Wpłata 100 zł zaliczki gwarantuje udział. Zaliczka jest bezzwrotna. ​ Studenci IPSu na hasło IPS – 10% zniżki.
Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz wziąć udział skontaktuj się z nami, coś wymyślimy.

ORGANIZATORZY: Tara Mandala Polska Sangha, Fundacja Sam Dżub Ling i Tibet House „Acala”

Partnerzy: Wydawnictwo Berckana, ​ Instytut Psychologii Stosowanej, ​ Buddyzm.media.pl, Stowarzyszenie Kobiet Dakini, Estera Saraswati, Restauracje Kręgliccy, Moje Kwiatostany.

Wszelkie informacje tel. 600 310 343, poland.taramandala@gmail.com

Krótka biografia Lamy Tsultrim Allione: TU

Nasze demony to nasze troski, nasze życiowe problemy, które nie pozwalają nam doświadczyć wolności. Może to być konflikt z partnerem, strach przez lataniem samolotem albo uczucie niezadowolenia, które nas ogarnia, gdy patrzymy na siebie w lustrze. Twoim demonem może być lęk przed porażką, uzależnienie od papierosów, alkoholu, pornografii albo pieniędzy. Twój demon może napełniać cię lękiem przed porzuceniem albo sprawiać, że ranisz najbliższe ci osoby. (…)
Paradoksalnie, karmienie demonów wcale ich nie wzmacnia; sprawia raczej, że energia, która była w nich zablokowana, staje się dostępna. Dzięki temu silne emocje, tłumione przez wewnętrzny konflikt, mogą się uwolnić i przynieść nam korzyść. Nieakceptowane części nas samych, – które nazywam demonami – nabierają mocy i stawiają coraz bardziej zaciekły opór, gdy próbujemy z nimi walczyć albo je wypierać. Karmiąc demony, nie tylko sprawiamy, że stają się nieszkodliwe; zwracając się do nich, zamiast przed nimi uciekać, zaczynamy się troszczyć o te obszary naszej psychiki, które pozostawały w sferze cienia, dzięki czemu energia zaangażowana w walkę może zostać przekształcona w pozytywną siłę ochronną“.
– Tsultrim Allione z książki “Nakarmić Swoje Demony”

POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „Nakarmić Swoje Demony-Starożytna Wiedza Rozwiązywania Wewnętrznego Konfliktu” JUŻ SIĘ UKAZAŁO!

Zamówienia: poland.taramandala@gmail.com

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.