Grupa Karmicieli Swoich Demonów

Grupa pod opiekuńczymi skrzydłami Lamy Tsultrim Allione i sanghi Tara Mandala Polska, służąca do dzielenia się doświadczeniami odnośnie karmienia swoich demonów, szukania partnera do sesji (także przez skype’a i telefon) oraz do wszystkiego innego związanego z naszymi wewnętrznymi demonami, co pomocne, ważne i inspirujące.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś pracować tą metodą, zachęcamy abyś najpierw przeczytał/a KSIĄŻKĘ “Nakarmić Swoje Demony” Lamy Tsultrim Allione, możesz także obejrzeć DVD z kursu prowadzonego przez Lamę (ponad 4 godziny wyjaśnień i ćwiczeń praktycznych karmienia demonów).
Do zamówienia u nas przez formularz kontaktowy.

W zakładce pliki w tej grupie znajdziesz formularze do pracy w parach i solo, oraz arkusz, a także inne cenne wskazówki. Nie zapomnij także prowadzić dziennika, przyniesie Ci to cenne wglądy.

Osoby, które zrobiły użytek z tej metody, twierdzą, że ich chroniczne problemy emocjonalne i fizyczne, takie jak niepokój, objadanie się, ataki paniki czy choroby, zniknęły albo znacznie osłabły. Pięciostopniowy proces okazał się też pomocny w przypadku doraźnych komplikacji i kłopotów, takich jak zerwanie z partnerem, stres związany z utratą pracy, śmierć bliskiej osoby czy nieporozumienia w pracy i w domu. Czasem pozytywne skutki pojawiały się natychmiast i wręcz zakrawały na cud, a czasem zmiany następowały powoli i delikatnie”.
“Metoda, którą nazywam karmieniem demonów – oparta na zasadach czie – jest prostą, złożoną z pięciu kroków praktyką, niewymagającą żadnej wiedzy na temat buddyzmu ani doświadczeń w tybetańskiej praktyce duchowej. Pierwszy krok polega na odszukaniu tych części ciała, w których najmocniej trzymamy naszego „demona”. Może nim być uzależnienie, niechęć do samego siebie, perfekcjonizm, złość, zazdrość i w ogóle wszystko, co nas przygnębia i pozbawia energii. Innymi słowy demony to coś, czego się boimy. Maczig mówiła, że wszystko, co przeszkadza nam w osiągnięciu wewnętrznej wolności, jest demonem“.

  • Lama Tsultrim Allione z książki “Nakarmić Swoje Demony”

Pomyślnego karmienia dla dobra wszystkich czujących istot wszędzie bez wyjątku i oczywiście dla pożytku Twojego!

DOŁĄCZ DO NAS: 

GRUPA

SESJA “KARMIENIA SWOICH DEMONÓW” prowadzona przez Lamę do użytku domowego:

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.