6.Spotkania

W dniu 1.02.2014 uchwałą Rady Misji Buddyjskiej – Trzy Schronienia, powołano Ośrodek Misyjny Tara Mandala

Sanghapolska

Polska Sanga Tara Mandala Lamy Tsultrim Allione zaprasza na cotygodniowe czwartkowe spotkania w godz. 18.00 – 21.30 Miejsce: Ośrodek Warszawskiej Grupy Szambali w Warszawie
ul. Śniadeckich 20 lok. 21 (domofon, IV piętro, winda)
(tuż obok metra Politechnika, uwaga, przy wejściu nie ma tabliczki z nazwą lokalu).

Program spotkań ( zależności od tygodnia) : medytacja Shamata/szine – uspokojenia umysłu wg instrukcji Lamy Tsultrim, dzielenie się Dharmą (wspólne rozmowy w temacie spotkania), słuchanie, oglądanie, czytanie nauk Lamy Tsultrim, sesje Karmienia Swoich Demonów** w parach lub z prowadzeniem Lamy z audio/video, medytacje tantryczne z Mandali Oświeconej Kobiecości, inne praktyki takie jak: Pradżna Paramita, 5 Dakiń Mądrości, 5 Buddów, Mandala Yab Yum, Praktyka Zielonej Tary, Tsok (Pudża), ciekawe filmy o tematyce buddyjskiej i wiele innych.

Na spotkaniach raz w miesiącu omawiamy także 5 Wskazań i dzielimy się swoimi doświadczeniami z nim związanymi.

„To co przeszkadza nam w osiągnięciu wewnętrznej wolności jest demonem” – Maczig Labdron (XI w tybetańska jogini – twórczyni wschodniej metody Chod – odcięcia lgnięcia do ego, która jest źródłem zachodniej metody Karmienia Swoich Demonów stworzonej przez Lamę Tsultrim Allione.

Książka Lamy: “Nakarmić Swoje Demony – Starożytna Wiedza Rozwiązywania Wewnętrznych Konfliktów” dostępna u nas na spotkaniach lub wysyłkowo (poland.taramandala@gmail.com)

**”Osoby, które zrobiły użytek z tej metody, twierdzą, że ich chroniczne problemy emocjonalne i fizyczne, takie jak na przykład niepokój, objadanie się, ataki paniki czy choroby, zniknęły albo znacznie się osłabiły. Pięciostopniowy proces okazał się też pomocny w przypadku doraźnych komplikacji i kłopotów, takich jak zerwanie z partnerem, stres związany z utratą pracy, śmierć bliskiej osoby czy nieporozumienia w pracy i w domu. Czasem pozytywne skutki pojawiały się natychmiast i wręcz zakrawały na cud, a czasem zmiany następowały powoli, subtelnie, prawie niezauważalnie”
Jeśli borykasz się z takimi wewnętrznymi demonami jak: niepokój, objadanie się, ataki paniki, choroby, doraźnie komplikacje i kłopoty, zerwanie z partnerem, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby, nieporozumienia, perfekcjonizm, złość, zazdrość, wszystko co cię pozbawia energii i przygnębia, wszystko czego się boisz – ZAPRASZAMY na sesje Karmienia Własnych Demonów!

Nie musisz być buddystą, aby uczestniczyć. Zapraszamy serdecznie!
tel. kontaktowy: 600 310 343
Spotkanie są nieodpłatne, kto może, składa DATEK na lokal, sugerowana darowizna 15 zł.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA, JEŚLI PRZYCHODZISZ PIERWSZY RAZ: poland.taramandala@gmail.com lub telefonicznie. DZIĘKUJEMY!
Można przyjść wcześniej, jesteśmy od 17:30. Drzwi do sali medytacyjnej zamykamy o 18.15, tych, którzy się spóźnią, prosimy o zachowanie ciszy i poczekanie do przerwy w drugim pomieszczeniu.

Pierwsze nasze spotkanie odbyło się w Dzień Dakini 18.09.2014 !

sangha8

 Często też celebrujemy wspólnie

sangha

Obowiązkowo karmimy nasze demony, które czasami manifestujemy na papierze, razem z naszym sprzymierzeńcami :-)

sangah9

i celebrujemy ponownie, każda okazja jest dobra! czasem też wróżymy sobie z buddyjskiego tarota

sangha4

Advertisements

E MA HO!

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s